KONST / Litografier / Färglitografi 14003113
nr 1400 3113
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 185/350. Yttermått inklusive ram: 52x66cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:03:27